17:55
Kamery widokowe 4 min.
18:05
Kamery widokowe 2 min.
18:10
Wieści z Samorządu (premiera) 25 min.
18:37
Prognoza Pogody 1 min.
18:40
Gość dnia (premiera) 15 min.
18:55
Kamery widokowe 4 min.
miasto Reda poniedziałek, 17.06.2019
Kombi i Mesajah rozgrzali redzką publiczność
Wieści z samorządu - miasto Reda
Miniony weekend był bardzo bogaty w wydarzenia rozrywkowe i muzyczne. Wszystko ze względu na święta samorządów. Jedno z nich, czyli Dni Redy przyciągnęły do siebie mieszkańców z całego regionu.
gmina Kosakowo
poniedziałek, 17.06.2019
Samorządy wspólnie rozpoczęły sezon letnich imprez
Wieści z samorządu - gmina Kosakowo
Miniony weekendy był także okazją do zainaugurowania rozpoczynających się w środę wakacji. Wydarzenie z tej okazji odbyło się tradycyjnie już w Pogórzu, na granicy gminy Kosakowo i Gdyni.
województwo pomorskie
sobota, 15.06.2019
Twój Tydzień
Twój Tydzień
Podsumowanie wydarzeń minionego tygodnia.
powiat wejherowski
piątek, 14.06.2019
Zarząd Powiatu Wejherowskiego z absolutorium
Mieszko Weltrowski, Daniel Zaputowicz
Dzisiaj odbyła się sesja absolutoryjna Rady Powiatu Wejherowskiego. Przy 23 głosach poparcia, pięciu wstrzymujących się i bez głosów sprzeciwu Zarząd Powiatu Wejherowskiego uzyskał absolutorium z wykonaniu budżetu za 2018 rok.
miasto Wejherowo
piątek, 14.06.2019
Wejherowianka z szansą na tytuł najpiękniejszej
Serwis informacyjny
Młoda wejherowianka ma szansę zostać najpiękniejszą nastolatką w kraju. Mowa o Martynie Nowak, która już we wrześniu weźmie udział w finale konkursu Miss Polski Nastolatek.
miasto Wejherowo
piątek, 14.06.2019
Ponownie zadbali o integrację poprzez sztukę
Patrycja Drewa, Natalia Walasiak, Damian Klechowicz
Free-Art to dzień godności i pokaz sztuki osób niepełnosprawnych. Dziewiąta edycja wydarzenia odbyła się dzisiaj w wejherowskim parku. Głównym celem była dobra zabawa i integracja z mieszkańcami miasta.
miasto Wejherowo
piątek, 14.06.2019
Strażnicy debatowali o bezpieczeństwie podczas wakacji
Mieszko Weltrowski, Karina Labuda, Daniel Zaputowicz
Przedstawiciele straży miejskich z terenu województwa pomorskiego spotkali się w Wejherowie, aby zainicjować program „Bezpieczne Wakacje”.
powiat wejherowski
piątek, 14.06.2019
Kolejne osoby z szansą na wsparcie nowych biznesów
Karina Labuda, Damian Klechowicz
Trwa projekt pn. „Wsparcie przedsiębiorczości na Kaszubach” - skierowany jest on do osób, które mają pomysł na biznes, ale nie mają środków na jego realizację. Łącznie można uzyskać wsparcie finansowe...
województwo pomorskie
piątek, 14.06.2019
Krystian Węska
Gość dnia
Gość dnia, to program na antenie Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej, w którym z zaproszoną osobą rozmawiamy na temat aktualnych wydarzeń w regionie.
Do optymalnego przeglądania strony zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox oraz monitora w rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
x
personalizacja strony głownej