13:00
Kamery widokowe 7 min.
13:10
GŁOS NORDY 5 min.
13:20
Serwis Informacyjny 15 min.
13:37
Prognoza pogody 1 min.
13:40
Gość dnia 15 min.
13:55
Kamery widokowe 4 min.
miasto Rumia poniedziałek, 20.05.2019
Próbowali wyłudzić 30 tysięcy od 83-latki
Magda Hertha, Marek Trybański
Choć głośno się o tym mówi, wyłudzenia wciąż mają miejsce. Tym razem przestępcy chcieli oszukać 83- letnią mieszkankę Rumi, podając się za członków najbliższej rodziny, a później za funkcjonariuszy.
województwo pomorskie
poniedziałek, 20.05.2019
Za nami jedyna taka noc w roku
Karina Labuda, Magda Hertha, Marek Trybański
To jedyna taka noc w roku - tysiące zwiedzających i specjalnie przygotowane atrakcje, pokazy, warsztaty i wystawy. Za nami kolejna Europejska Noc Muzeów.
powiat wejherowski
poniedziałek, 20.05.2019
Nie chcą dopuścić do paraliżu Wejherowa
Mieszko Weltrowski, Patrycja Drewa, Marek Trybański
W wejherowskim starostwie odbyło się kolejne spotkanie przedsiębiorców z samorządowcami, którego tematem była budowa nowej trasy S6.
miasto Wejherowo
poniedziałek, 20.05.2019
Miasto tłumaczy powody otwierania korespondencji
Mieszko Weltrowski, Karina Labuda, Damian Klechowicz
Powracamy do tematu otwierania przez wejherowskich urzędników korespondencji kierowanej imiennie do radnych. Dzisiaj usłyszeliśmy stanowisko sekretarza miasta.
miasto Reda
poniedziałek, 20.05.2019
Młodzi lekkoatleci walczyli o medale
Karina Labuda, Damian Klechowicz
Przyjechali z różnych stron województwa pomorskiego i powalczyli o medale. W miniony piątek w Redzie odbyły się zawody dla młodzieży w ramach programu lekkoatletyka dla każdego.
gmina Wejherowo
poniedziałek, 20.05.2019
Druhowie z Gościcina obchodzili swoje święto
Magda Hertha, Marek Trybański
Były uroczystości powiatowe, są i gminne. Mowa o Dniu Strażaka, który między innymi ochotnicy z terenu gminy Wejherowo świętowali w minioną sobotę. W OSP Gościcino odbyła się uroczystość, która była...
miasto Reda
poniedziałek, 20.05.2019
Reprezentacja Redy zwyciężyła regaty
Wieści z samorządu - miasto Reda
Bezkonkurencyjni okazali się żeglarze z Redy, którzy zwyciężyli w Regatach TrójCup.
gmina Wejherowo
poniedziałek, 20.05.2019
Spędzili Majówkę na Ludowo
Wieści z samorządu - gmina Wejherowo
Mieszkańcy gminy Wejherowo mieli okazję spędzić sobotę w towarzystwie kultury. Wszystko to dzięki Majówce na Ludowo.
gmina Wejherowo
poniedziałek, 20.05.2019
Dzieci spędziły Noc Muzeów w Dworku Drzewiarza
Wieści z samorządu - gmina Wejherowo
Kolejny rok z rzędu Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo zorganizowało nietypową Noc Muzeów, podczas której zaprosili dzieci na noc pełną atrakcji w Dworku Drzewiarza.
Do optymalnego przeglądania strony zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox oraz monitora w rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
x
personalizacja strony głownej