Obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w Szkole podstawowej nr 6 w Wejherowie, gdzie zostały wręczone medale prezydenta Wejherowa oraz akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom mianowanym.
W auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Redzie zostały wręczone stypendia Burmistrza Miasta Redy. Nagrodzonych zostało 96 osób za szczególne osiągnięcia w rożnych dziedzinach.
Dzisiaj przed południem doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego w Bieszkowicach. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i uderzył w przystanek autobusowy.
Dziś przypada Dzień Dawcy Szpiku. Ogromne brawa z tej okazji nalezą się 37 milionom zarejestrowanych w spisie potencjalnym dawcom. Potrzebujących nie brakuje, a zgłaszać się można się cały czas.
Umowy na dofinansowanie remontów dróg w Łężycach i Kochanowie podpisane. Inwestycje uda się zrealizować dzięki dodatkowym środkom, które otrzymał powiat wejherowski w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.
Na policjanta, czy na ratownika medycznego – to sposoby, które ciągle wykorzystują oszuści, aby wyłudzić od nas pieniądze. Niestety tego typu przypadków jest coraz więcej.
Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy z okazji swojego 50-lecia zaprasza na wirtualne zwiedzanie chaty bogatego, kaszubskiego gospodarza. To jeden z pierwszych obiektów, które będziemy mogli zobaczyć.
Do optymalnego przeglądania strony zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox oraz monitora w rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
x