16:00
Kamery widokowe 2 min.
16:05
Bedeker Wejherowski 20 min.
16:30
Kamery widokowe 5 min.
16:37
Prognoza Pogody 1 min.
16:40
Credo (premiera) 15 min.
16:55
kamery widokowe 4 min.
miasto Rumia poniedziałek, 21.12.2015
APS bez punktów, Kościan wygrał 3:1
Anna Bulman, Sławomir Okoń
Rumskie siatkarki u siebie przegrały z UKŻPS-em Kościan 1:3.
gmina Luzino
poniedziałek, 21.12.2015
Gala Sportu w Luzinie
Anna Bulman, Daniel Zaputowicz
W Luzinie uroczyście podsumowano mijający rok. Gala Sportu do hali przyciągnęła dosłownie tłumy.
gmina Gniewino
poniedziałek, 21.12.2015
Międzysołecki turniej w Gniewinie
Anna Bulman, Daniel Zaputowicz
Gniewino w U12 a Brzeźno Lęborskie w U15. To zwycięzcy Międzysołeckiego Młodzieżowego Turnieju Piłkarskiego - ten odbył się w Gniewinie.
miasto Wejherowo
poniedziałek, 21.12.2015
Bullseye Class - II edycja
Anna Bulman, Sławomir Okoń
W Project Dance odbyła się II edycja Bullseye Class. Tym razem gościem warsztatów był Mateusz Włoch.
gmina Wejherowo
piątek, 18.12.2015
Olimp przegrał z Kwidzynem
Anna Bulman, Damian Klechowicz
Olimp Bolszewo we własnej hali przegrał z MTS-em II Kwidzyn 16:38.
miasto Wejherowo
piątek, 18.12.2015
Dziewczyny z "trójki" z pucharem prezydenta
Anna Bulman, Sławomir Okoń
Gimnazjum nr 3 z Pucharem Prezydenta Miasta Wejherowa. Dziewczyny wygrały mikołajkowy turniej.
miasto Wejherowo
piątek, 18.12.2015
Młoda, ale z potencjałem - Agata Syska z sukcesami w judo
Anna Bulman, Damian Klechowicz
Agata Syska, reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy Team DRAGON Wejherowo, kolejny raz stanęła na podium prestiżowych zawodów judo - sprawdźmy jakie były to zmagania.
miasto Rumia
piątek, 18.12.2015
ATS vs Pelplin - zwyciężyła Rumia
Anna Bulman, Damian Klechowicz
ATS Rumia pokonała ekipę z Pelplina - mecz odbył się w ramach II ligi tenisa stołowego.
miasto Rumia
piątek, 18.12.2015
Liga Sakura
Anna Bulman, Damian Klechowicz
Na koniec serwisu sprawdźmy jeszcze jak radzą sobie zawodnicy w rumskiej Lidze Sakura.
1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
tryb poziomy strony głównej
personalizacja strony głownej
czwartek, 11.09.2025
Przed nami kolejna Galeria Wejherowskie Klamoty. Używane przedmioty będzie można nabyć za nieduże pieniądze
W EkoFabryce w Wejherowie odbędzie się już czternasta edycja Galeria Wejherowskie Klamoty „Wejrowsczé klamòtë”. Odbędzie się w sobotę, 13 września 2025 roku. Wstęp jest darmowy, jednak organizatorzy przypominają, że na miejscu nie obowiązuje obrót gotówkowy.
czwartek, 11.09.2025
Rewa zyska nową opaskę brzegową i turystyczny deptak. Urząd Morski w Gdyni rozpoczął drugi etap inwestycji przeciwpowodziowej
Urząd Morski w Gdyni rozpoczął drugi etap inwestycji przeciwpowodziowej. Jej celem jest ochrona Rewy w gminie Kosakowo przed skutkami sztormów i powodzi. Oprócz zabezpieczeń brzegowych projekt przewiduje także rozwiązania zwiększające atrakcyjność turystyczną Rewy – w przyszłym roku powstanie tu nowy deptak, zjazdy i zejścia na plażę.
czwartek, 11.09.2025
Kradł piwo, używał przemocy i groził pracownicom sklepów
Kryminalni z komisariatu we Wrzeszczu zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o dwie kradzieże rozbójnicze oraz kierowanie gróźb karalnych. Sprawca działał brutalnie – aby utrzymać się w posiadaniu skradzionego alkoholu, używał przemocy wobec pracownic sklepów i groził im.
czwartek, 11.09.2025
Tego jeszcze nie było! DPS przeniósł się w klimat wesela
W Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie każdego roku odbywa się impreza tematyczna. W przeszłości były uroczyste grille, Hawaje, a w tym roku odbyło się zainscenizowane wesele. Nie brakowało weselnych tradycji i wspólnej zabawy.
Do optymalnego przeglądania strony zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox oraz monitora w rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
x
personalizacja strony głownej