województwo pomorskie poniedziałek, 18.05.2020
Pielęgniarstwo na KPSW
Relacje z wydarzeń bez komentarza. Zobacz co dzieje się w regionie!
18:10 Region Okiem Kamery 5 min.
18:20 TTM Hits (premiera) 15 min.
18:37 Prognoza pogody 1 min.
18:40 Gość dnia (premiera) 15 min.
18:55 Kamery widokowe 4 min.
19:00 Kamery widokowe 7 min.
województwo pomorskie poniedziałek, 18.05.2020
Pielęgniarstwo na KPSW
Relacje z wydarzeń bez komentarza. Zobacz co dzieje się w regionie!
miasto Rumia
czwartek, 30.04.2020
Roman Świrski
Gościem Dnia był Roman Świrski, komendant Straży Miejskiej w Rumi, z którym rozmawialiśmy na temat stosowania się do obostrzeń przez mieszkańców Rumi.
miasto Wejherowo
wtorek, 28.04.2020
Ulgi dla przedsiębiorców i środki na parking
Dzisiaj odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Wejherowa, podczas której podjęto uchwały dotyczące między innymi środków na budowę przyszpitalnego parkingu, czy działań podjętych na rzecz przedsiębiorców w dobie epidemii koronawirusa.
miasto Wejherowo
piątek, 24.04.2020
Wiesia Szypelt
Gościem Dnia była Wiesia Szypelt, artystka z Małego Trójmiasta Kaszubskiego, z którą rozmawialiśmy o teledysku nagrywanym w Wejherowie.
województwo pomorskie
czwartek, 23.04.2020
Anna Jochim-Labuda
Gościem dnia była Anna Jochim-Labuda, dyrektor Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio, z którą rozmawialiśmy o wirtualnych Polach Nadziei
gmina Wejherowo
środa, 22.04.2020
Katarzyna Drausal
Gościem Dnia była Katarzyna Drausal, nauczycielka z Bolszewa, z którą rozmawialiśmy na temat konkursu na Edukatora Roku Online
miasto Reda
poniedziałek, 20.04.2020
Śmiertelny wypadek w Redzie
Relacje z wydarzeń bez komentarza. Zobacz co dzieje się w regionie!
gmina Wejherowo
piątek, 10.04.2020
Krzysztof Sapieha
Gościem dnia był Krzysztof Sapieha, z urzędu gminy Wejherowo, z którym rozmawialiśmy na temat wydarzeń kulturalno-historycznych.
miasto Puck
środa, 8.04.2020
Hanna Pruchniewska
Gościem Dnia była Hanna Pruchniewska, burmistrz Pucka, z którą rozmawialiśmy o bieżących sprawach.