nazwa programu

TTM Player...
piątek, 30.12.2022

Wieści z powiatu puckiego - podsumowanie roku

redakcja TTM

Specjalne wydanie magazynu samorządowego, w którym skupimy się na wydarzeniach, które w roku 2022 miały miejsce w powiecie puckim.

nazwa posta powiat pucki czwartek, 1.12.2022 „Zapach, smak, piernik”

Zabytkowe foremki do tworzenia pierników, droga jaką muszą przebyć przyprawy używane w produkcji ciasta oraz wiele historycznych odniesień o tym jak upiec ten wypiek, który w okresie przedświątecznym królował niemal w każdej kaszubskiej kuchni. Tego można się dowiedzieć z wystawy „Zapach, smak, piernik” w Muzeum Ziemi Puckiej.

nazwa posta powiat pucki czwartek, 1.12.2022 Nowa karetka dla Szpitala Puckiego

Modernizacja Szpitala Puckiego dotyczy nie tylko samego budynku, który od kilku lat przechodzi znaczącą przemianę, ten sam zabieg przeprowadzany jest w odniesieniu do floty pojazdów pogotowia ratunkowego, który powiększony został o nową w pełni wyposażoną karetkę.

nazwa posta powiat pucki czwartek, 10.11.2022 Budują wyjątkowy dom dla dzieci Mieszko Weltrowski, Daniel Zaputowicz

W Kłaninie powstaje Dom dla Dzieci z tamtejszej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Prace postępują obecnie w szybkim tempie, a jego oddanie jest zaplanowane w pierwszej połowie 2024 roku.

nazwa posta powiat pucki czwartek, 6.10.2022 Droga przy PCKZiU po remoncie

Zakończyła się inwestycja powiatu puckiego, w ramach którego wyremontowana została droga przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. W ramach inwestycji zadbano także o dodatkowe miejsca parkingowe.

nazwa posta powiat pucki wtorek, 13.09.2022 Wyremontują dach szpitala w Pucku

Dach dawnego puckiego klasztoru, w którym obecnie mieści się szpital, zostanie wyremontowany. Powiat pucki podpisał umowę z wykonawcą na kompleksową modernizację tej części zabytkowego budynku.

1 2 3 4 5 6 ... 15