XX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego
Gminna Hala Sportowa w Bojanie zmieniła się w prawdziwe centrum folkloru, smaków i tradycji. Za nami XX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego.


Gminna Hala Sportowa w Bojanie zmieniła się w prawdziwe centrum folkloru, smaków i tradycji. Za nami XX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego.
miasto Reda wtorek, 4.03.2014
Uszkodzenie gazociągu w Redzie
.
miasto Reda poniedziałek, 3.03.2014
Niebezpiecznie na Rekowskiej Górce
W sobotę, w Redzie w około godziny 21:00 doszło do kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło na Rekowskiej Górce. Kobieta, która prowadziła pojazd prawdopodobnie straciła panowanie nad kierownicą.
gmina Luzino poniedziałek, 3.03.2014
Pchli targ w Luzinie
.
miasto Wejherowo poniedziałek, 3.03.2014
XVI Festiwal Poezji w Języku Angielskim
W powiecie wejherowskim nie brakuje zdolnych młodych, którzy pierwsze kroki na scenie stawiają w szkole. Od XVI lat w liceum na Bukowej młodzież ma szansę prezentowania swoich umiejętności aktorskich i językowych. Tegoroczna edycja festiwalu poezji w języku angielskim zgromadziła około 60 uczestników.
powiat pucki poniedziałek, 3.03.2014
Bursztynowe Kogi rozdane
Nagrody starosty puckiego dla organizacji pozarządowych zostały przyznane.
Bursztynowe Kogi trafiły do: Lekkoatletycznego KlubuSportowego Ziemi Puckiej, Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Mrzezina oraz Kaszubskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi z Połchowa.
Specjalne wyróżnienia natomiast wpadły w ręce Krzysztofa Garstkowiaka i Janusza Golisowicza. Wyróżnienie wojewody otrzymało Stowarzyszenie "Słomkowy Kapelusz" z Odargowa, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział Dębogórze-Kosakowo, oraz Chór Morzanie z Kosakowa.
Statuetki marszałka otrzymało Stowarzyszenie Kobiet "Amazonki" oraz Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Problemami Autyzmu "Zrozumieć Świat". Zostały wręczone również wyróżnienia i podziękowania. Zapraszamy do obejrzenia.
miasto Rumia niedziela, 2.03.2014
KAZIUKI 2014 - imieniny Kazimierzy
W sobotę w karczmie "Zochlina" w Rumi po raz 21 odbyły się Pomorskie Kaziuki. Na imieninach Kazimierzy pojawiło się ponad 100 gości, wśród których byli m.in. samorządowcy oraz duchowni.
miasto Wejherowo niedziela, 2.03.2014
Oficjalna prezentacja drużyny Gryfa Wejherowo
Po raz pierwszy w historii klubu odbyła się oficjalna prezentacja wejherowskiego Gryfa.
miasto Puck środa, 26.02.2014
„Teatr bez granic” - Przegląd Małych Form Teatralnych w Pucku
.
miasto Wejherowo wtorek, 25.02.2014
Wizyta dzieci z SP 5 w Telewizji TTM i Nordzie FM
Wizyta dzieci z SP 5 w Telewizji TTM i Nordzie FM.
powiat pucki poniedziałek, 24.02.2014
Styropian na plaży w Jastarni
Skąd przypłynął? Kto go posprząta?
Na te i inne pytania odpowiedzi szukajcie dziś w Serwisie Informacyjnym o 17.20. Zapraszamy do oglądania!