poniedziałek, 19.10.2020
Kosakowo z nowym wozem strażackim
Monika Wejer
W czwartek do OSP Kosakowo przyjechał nowoczesny wóz ratowniczo – gaśniczy wart 850 tysięcy złotych. Nowy pojazd to dopiero początek nadchodzących zmian, bowiem jeszcze w tym roku do strażaków ochotników trafi kolejny pojazd, a już niedługo rozpocznie się także budowa nowej remizy.
miasto Puck wtorek, 15.07.2025
Historyczny „Lotniczy Puck”
Karina Trybańska, Michał Jarosz, Vasyl Kyrnys
Po raz kolejny Stowarzyszenie Historyczne Morskiego Dywizjonu Lotniczego w Pucku zorganizowało festiwal „Lotniczy Puck”.
miasto Puck wtorek, 15.07.2025
Koncert ku pamięci ks. Kaczkowskiego
Karina Trybańska, Michał Jarosz, Vasyl Kyrnys
W Pucku odbył się koncert z okazji rocznicy urodzin ks. Jana Kaczkowskiego. Przed publicznością wystąpiła Polska Filharmonia Kameralna Sopot.
miasto Hel wtorek, 15.07.2025
Rodzinny Festyn Morski w Helu
Karina Trybańska, Michał Jarosz, Vasyl Kyrnys
W Parku Nadmorskim Hel zorganizowano Rodzinny Festyn Morski.
gmina Choczewo poniedziałek, 14.07.2025
Święto gminy Choczewo
Karina Trybańska, Michał Jarosz, Vasyl Kyrnys
Mieszkańcy gminy Choczewo obchodzili swoje doroczne święto. Na scenie wystąpił zespół IRA oraz Kasia Cerekwicka.
gmina Wejherowo środa, 2.07.2025
Festyn charytatywny w Warszkowie
Karina Trybańska, Angelica Pegani, Mateusz Paderewski
W Warszkowie odbył się Festyn Charytatywny na rzecz Puckiego Hospicjum.
miasto Wejherowo środa, 2.07.2025
Edukacja i zabawa podczas ekologicznego pikniku
Karina Trybańska, Angelica Pegani, Mateusz Paderewski
Piknik Ekologiczny w wejherowskim parku przyciągnął wszystkich, którym bliska jest ekologia i ochrona środowiska, ale także dobra zabawa i wypoczynek w zielonym sercu miasta. Były zajęcia, gry, warsztaty dla dzieci i dorosłych, rozmowy o ochronie środowiska.
gmina Choczewo wtorek, 1.07.2025
Za nami Motorock Festiwal w Kopalinie
Karina Trybańska, Angelica Pegani, Mateusz Paderewski
Za nami Motorock Festiwal. Była to już X edycja tego wydarzenia.
gmina Krokowa wtorek, 1.07.2025
Oficjalnie otworzyli sezon letni!
Karina Trybańska, Angelica Pegani, Mateusz Paderewski
W sobotę Białogóra tętniła życiem. Na plaży odbyło się uroczyste otwarcie sezonu letniego, które połączono ze Zlotem Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
miasto Wejherowo piątek, 20.06.2025
Pierwsza Wejherowska Giełda Stowarzyszeń
Karina Trybańska, Marek Trybański
W minioną sobotę w Wejherowie odbyła się Pierwsza Wejherowska Giełda Stowarzyszeń.
miasto Reda środa, 18.06.2025
Wielkie święto sportu w Redzie
Mieszko Weltrowski, Monika Wejer
Niedziela upłynęła pod znakiem sportowych obchodów Dni Redy. Tego dnia między innymi swoje 25-lecie świętował UKS „Jedynka” Reda oraz odbył się Mityng Lekkoatletyczny.