Monika Płomin
Wejherowskie Centrum Kultury przygotowało na wakacje specjalną ofertę dla wszystkich, którzy zechcieliby spędzić ten czas kulturalnie. O niej rozmawiamy z Moniką Płomin z Działu Promocji i Marketingu Wejherowskiego Centrum Kultury.
Wejherowskie Centrum Kultury przygotowało na wakacje specjalną ofertę dla wszystkich, którzy zechcieliby spędzić ten czas kulturalnie. O niej rozmawiamy z Moniką Płomin z Działu Promocji i Marketingu Wejherowskiego Centrum Kultury.
Jak będzie wyglądało świętowanie Trzeciego Maja w gminie Luzino? M.in. o tym rozmawialiśmy z naszym Gościem Dnia, którym był Jarosław Wejer, wójt gminy Luzino.
Gościem Dnia na antenie radia Norda Fm i Twojej Telewizji Morskiej był Wiesław Gębka, wójt gminy Choczewo oraz członek rady fundacji CHOFA, z którym rozmawialiśmy na temat fundacji „Choczewo for Africa”
Gościem Dnia na antenie radia Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej był Tomasz Nowak, prezes Wejherowskiego Alarmu Smogowego, z którym rozmawialiśmy na temat smogu.
Gościem Dnia na antenie radia Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej był Jarosław Białk, starosta powiatu puckiego, z którym rozmawialiśmy na temat szczepień.
Po raz kolejny rozmawialiśmy z kandydatem na wójta w gminie Wejherowo. Przypomnij na początek, że każdy z kandydatów otrzymał od naszej redakcji zaproszenie – z niego póki co skorzystał Pan Seroczyński i Klas. Na portalu nadmorski 24.pl pojawił się kolejny artykuł, pod którym można było zadawać pytania kandydatom. Dziś odpowiedział na nie Marek Klas. Zapraszamy na Gościa dnia kwadrans po 14:00.
Po raz kolejny rozmawiamy z kandydatem na wójta w gminie Wejherowa. Przypomnij na początek, że każdy z kandydatów otrzymał od naszej redakcji zaproszenie. Teraz przyszedł ich odpowiednio przepytać z nurtujących spraw. Na portalu nadmorski 24.pl pojawił się artykuł, pod którym można było zadawać pytania. Zadaliśmy je Krzysztofowi Seroczyńskiemu w ramach programu Gość Dnia na antenie radia Norda Fm i Twojej Telewizji Morskiej.
Gościem Dnia w radiu Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej był Tomasz Gzowski, dyrektor oddziału Lubiatowo Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
Wejherowianin Marcin Chabowski weźmie udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Dziś w programie Gość Dnia emitowanym na antenie radia Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej podpytaliśmy o wrażenia, nastawienie i - choć to formalność – o kondycję.
Dziś trenuje dla Szymona – pod takim hasłem odbywają się sportowe akcje, a także licytacje i zbiórka internetowa. Wszystko po to aby pomóc mieszkańcowi Wejherowa, który uległ poważnemu wypadkowi. O tym rozmawiałyśmy z kuzynką Szymona Anią Kunat i Moniką Formellą, która pomaga zorganizować akcję w ramach programu Gość Dnia.
Gośćmi Dnia na antenie radia Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej był Daniel i
Mariola Kuptz ze Stowarzyszenia Wejherowski Klub Morsów, z którymi rozmawialiśmy o zakończonym już sezonie morsowania.