piątek, 5.05.2023

Pomorze na podium

Karina Labuda

Można było zapłacić nim za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne. Pomorze uplasowało się na drugim miejscu, jeśli chodzi o liczbę płatności bonem turystycznym.

nazwa posta miasto Wejherowo poniedziałek, 1.10.2018 Gryf znów bez zwycięstwa

Wejherowski Gryf znów bez wygranej w ostatniej kolejce drugiej ligi. Piłkarze Zbigniewa Szymkowicza nie wykorzystali atutu własnego boiska i przegrali spotkanie z GKSem Bełchatów 0 do 1 tracąc bramkę w 93 minucie spotkania.

nazwa posta gmina Luzino poniedziałek, 1.10.2018 Wikęd w końcu zwycięski

Wikęd Luzino pokonał u siebie Pogoń Lębork 2 do 1. Podczas meczu nie zabrakło prawdziwych emocji. Przy stanie 2 do 0 dla gospodarzy, piłkarze z Lęborka zdołali strzelić kontaktową bramkę, a chwile później za niesportowe zachowanie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Luzina. Jednak pomimo gry w przewadze gościom nie udało się wywieźć choćby punktu.

nazwa posta miasto Wejherowo piątek, 28.09.2018 Tytani podejmą studentów z Torunia Tomasz Smuga, Marek Trybański

Po znakomitej inauguracji sezonu, czyli wyjazdowym zwycięstwie nad MKS MOSiR Kętrzyn 32:19, drugoligowi Tytani Wejherowo zagrają tym razem przed własną publicznością. W nowej hali sportowej przy wejherowskiej „Samochodówce” żółto-czerwoni podejmą jutro AZS UMK Toruń.

nazwa posta miasto Wejherowo piątek, 28.09.2018 Gryf pożegnał się z Pucharem Polski Tomasz Smuga, Daniel Zaputowicz

Na Wzgórzu Wolności obyło się bez niespodzianki. W I rundzie Pucharu Polski drugoligowy Gryf Wejherowo przegrał z zespołem z zaplecza Lotto Ekstraklasy 3:1. Stomil Olsztyn wszystkie bramki zdobył w pierwszej połowie. Gryfici odpowiedzieli tylko golem z rzutu karnego strzelonym przez Krzysztofa Wickiego.

nazwa posta gmina Luzino piątek, 28.09.2018 Wikęd chce wrócić na zwycięską ścieżkę Tomasz Smuga, Marcin Mielewski

Po trzech meczach bez wygranej Wikęd Luzino chce przerwać tą złą passę. Najbliższą ku temu okazję luzinianie będą mieli w najbliższą sobotę. Przed własną publicznością Wikęd podejmie jedną z ostatnich drużyn w czwartoligowej tabeli Pogoń Lębork.

nazwa posta miasto Wejherowo piątek, 28.09.2018 Powalczą o mistrza jesieni w koszykówce Tomasz Smuga, Marek Trybański

Przed nami weekend z koszykówką. W halach sportowych przy wejherowskiej "Samochodówce" oraz OSW nr 2 odbędzie się dwudniowy ogólnopolski turniej dla młodzików i młodziczek - Wejherowska Jesień 2018. Nasz powiat reprezentuje UKS Kielno oraz UKS "Basket-Ósemka" Wejherowo.

nazwa posta gmina Gniewino poniedziałek, 24.09.2018 Derby dla Stolema Gniewino. Gryf z Chorzowa wrócił z punktem Tomasz Smuga, Izabela Ryduchowska, Marcin Mielewski

Derby ziemi wejherowskiej dla Stolema Gniewino. W 10. kolejce IV ligi podopieczni trenera Tomasza Dołotki pokonali przed własną publicznością Wikęd Luzino 3:1. Natomiast piłkarze drugoligowego Gryfa Wejherowo na wyjeździe zremisowali z Ruchem Chorzów 1:1.

nazwa posta miasto Gdynia poniedziałek, 24.09.2018 Arka odniosła pierwsze zwycięstwo u siebie w sezonie Tomasz Smuga

Komplet punktów zainkasowała Arka Gdynia w 9. kolejce Lotto Ekstraklasy. Radość ze zwycięstwa nad Lechem Poznań 1:0 dla żółto-niebieskich była tym bardziej większa, bo to pierwsza wygrana w trwającym sezonie przed własną publicznością. Jedyną bramkę w meczu w 76 minucie zdobył Michał Janota.

nazwa posta województwo pomorskie poniedziałek, 24.09.2018 ATS celuje w pudło

Miejsce w pierwszej trójce – to cel jaki w nowym sezonie I ligi stawia przed sobą ATS Małe Trójmiasto. W 2. kolejce, a w pierwszym meczu przed własną publicznością, rumscy tenisiści stołowi zremisowal