Walczyli o "Złoty Kask"
W sobotę w Luzinie po 30 latach reaktywowano zawody o „Złoty Kask”. Na motorach z PRL’u mogli się zmierzyć i duzi i mali. Ten raj dla wielbicieli motoryzacji był imprezą, która towarzyszyła obchodom 75-lecia LZS-u.
W sobotę w Luzinie po 30 latach reaktywowano zawody o „Złoty Kask”. Na motorach z PRL’u mogli się zmierzyć i duzi i mali. Ten raj dla wielbicieli motoryzacji był imprezą, która towarzyszyła obchodom 75-lecia LZS-u.
Kolejny raz park w Luzinie stał się miejscem niezwykłego wydarzenia, czyli Magii Nocy Świętojańskiej.
W Kębłowie odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Ikony Kina”. Tym razem gościem wydarzenia była jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek – Katarzyna Figura.
W minioną sobotę w Luzinie odbył się Bajkowy Dzień Dziecka. Najmłodsi mogli skorzystać z wielu darmowych atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji ich święta.
Prawie 250 biegaczy pojawiło się w sobotę na Ścieżce Zdrowia w Luzinie. Za nami „Luzińska Dziesiątka” oraz „Bieg Lusini”.
Luzino z funduszami europejskimi – pod takim hasłem w Luzinie, w miniony weekend, odbyły się różnego rodzaju wydarzenia.
W Luzinie odbył się Kiermasz Wielkanocny. Na stoiskach jak co roku nie brakowało wyrobów rękodzielniczych i regionalnych potraw. Zadbano też o artystyczną oprawę wydarzenia.
OSP Zelewo ma nowy wóz. Uroczyste przekazanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego odbyło się w sobotę.
Luzino ma już 780 lat. Podczas ostatniej sesji, a właściwie jej drugiej, uroczystej odsłony, Rada Gminy Luzino zainaugurowała obchody tego jubileuszu.
Za nami pierwsze tego typu powiatowe Halowe Mistrzostwa Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, które w minioną niedzielę odbyły się w Luzinie.
W Robakowie odbył się Karnawałowy Wieczór dla Seniorów.