TTM Player
piątek, 2.04.2021

Marcin Kasperczyk

Róża Perszon

Gościem Dnia na antenie radia Norda FM był Marcin Kasperczyk wiceprezes Fundacji Phenomen, z którym rozmawialiśmy na temat zbiórki na windę w Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie.

nazwa posta miasto Wejherowo piątek, 2.04.2021 Misterium Męki Pańskiej

Ze względu na pandemię organizowane od 2002 roku na wejherowskiej kalwarii Misterium Męki Pańskiej nie odbędzie się. Misternicy Kaszubscy postanowili przenieść wydarzeniena antenę telewizji i do sieci. Dzięki temu od Wielkiego Piątku chętni będą mogli obejrzeć wyjątkowe widowisko telewizyjne.

nazwa posta województwo pomorskie piątek, 2.04.2021 Serwis informacyjny

- Tablice edukują w temacie autyzmu
- Los miejskiej kasy znów w rękach mieszkańców Pucka
- Wejherowo rozkwita na wiosnę
- Wyróżnieni za promocję czytelnictwa
- Msze na żywo w Internecie i telewizji

nazwa posta miasto Wejherowo piątek, 2.04.2021 Wejherowo rozkwita na wiosnę Karina Labuda, Marek Trybański

W Wejherowie, w najbliższych tygodniach, zakwitnie łącznie ponad 20 tysięcy kwiatów. Kolorowe nasadzenia już można podziwiać w najbardziej reprezentacyjnych miejscach miasta.

nazwa posta miasto Wejherowo piątek, 2.04.2021 Wyróżnieni za promocję czytelnictwa Karina Labuda, Marek Trybański

Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie otrzymała wyróżnienie w konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2020” organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

nazwa posta miasto Wejherowo piątek, 2.04.2021 Msze na żywo w internecie i telewizji Karina Labuda

Na zakończenie serwisu przypominamy o możliwości skorzystania z kamer online, zwłaszcza w okresie świąt, umieszczonych w poszczególnych kościołach w naszym regionie. Dostępne są one na kanałach Twojej Telewizji Religijnej i na portalu Nadmorski24.pl.

nazwa posta województwo pomorskie piątek, 2.04.2021 Marcin Kasperczyk Róża Perszon

Gościem Dnia na antenie radia Norda FM był Marcin Kasperczyk wiceprezes Fundacji Phenomen, z którym rozmawialiśmy na temat zbiórki na windę w Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie.

nazwa posta województwo pomorskie piątek, 2.04.2021 Wielkanoc na Kaszubach

Wielkanoc to najstarsze chrześcijańskie święto, dla wielu to czas radości i wspólnego czasu przy stole. Niestety w tym roku po raz kolejny nie wszystko może odbywać się zgodnie z lubianymi tradycjami.

1