TTM Player


piątek, 19.05.2017

Autobusy pod kontrolą policji. Rusza sezon wycieczkowy

Mieszko Weltrowski, Daniel Zaputowicz

Rozpoczął się sezon wycieczkowy, który potrwa do końca wakacji. W tym czasie warto pomyśleć o nas i o naszych podopiecznych, których bezpieczeństwo oddajemy w ręce innych osób.

nazwa posta powiat wejherowski piątek, 19.05.2017 Podpis ministra potwierdza: Będzie S6 do Bożegopola Wielkiego Kamil Złoch, Marek Trybański

Po konferencji w wejherowskim starostwie jest oficjalne potwierdzenie: rząd wznawia działania w sprawie budowy Trasy Kaszubskiej. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zapewnia, że w ciągu kilku lat zakończy się budowa odcinka S-6 do Bożegopola Wielkiego. Na resztę trasy do Lęborka trzeba poczekać.

nazwa posta miasto Puck piątek, 19.05.2017 Puck zaprasza na Belonadę Patrycja Białk

Przed nami ogólnopolskie zawody w wędkarstwie morskim. Belonada to nie tylko łowienie ryb ale cała masa atrakcji dla mieszkańców i przyjezdnych. Impreza rozpocznie się jutro o godzinie 12.30

nazwa posta powiat wejherowski piątek, 19.05.2017 Szukali własnych korzeni Mieszko Weltrowski, Daniel Zaputowicz

Za nami konkurs "Szukamy własnych korzeni ", który po raz XXII organizowany jest przez wejherowski Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych.

nazwa posta gmina Wejherowo piątek, 19.05.2017 Profilaktyka od małego w gminie Wejherowo Karina Labuda, Damian Klechowicz

W Samorządowej Szkole Podstawowej w Gościcinie odbył się dzisiaj czwarty Gminny Dzień Profilaktyki. Uczniowie z gminy Wejherowo mieli okazję, aby zaprezentować swoją wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania. 

nazwa posta piątek, 19.05.2017 Prognoza pogody

Prognoza pogody dla powiatu wejherowskiego i puckiego

nazwa posta powiat wejherowski piątek, 19.05.2017 Tomasz Fopke i Jacek Thiel Piotr Szymański

Gość dnia, to program na antenie Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej, w którym z zaproszoną osobą rozmawiamy na temat aktualnych wydarzeń w regionie.

1 2